DZIEŃ OTWARTY II TURNUS

Zapraszamy wszystkich na Dzień Otwarty już 14 lipca! 🙂
Oto kilka ważnych informacji:
-zaczynamy o godz. 10:00 i kończymy o godz. 20:00
-istnieje możliwość wykupienia obiadu, koszt zestawu (zupa+2 danie) to 19 zł. Chęć należy zgłosić telefonicznie do recepcji ośrodka (895 192 221, 500 114 078 lub 665 555 288) dziś i najpóźniej do piątku do godz.16.00. Obiad dla rodziców i gości przewidziany na sobotę w godzinach 15.30-16.30. Płatności za obiad należy dokonać w recepcji, po otrzymaniu talonu na posiłek dla rodziców rozstawiony będzie szwedzki stół obok budynku stołówki w dużym namiocie typu garden. Prosimy o nie wchodzenie na stołówkę, gdzie posiłki odbywają się dla uczestników.
-prosimy o niewjeżdżanie samochodami na teren obozowiska. Pojazdy powinny zostać zaparkowane na parkingu przed ośrodkiem lub przed bramą wjazdową.
– rodzice, którzy chcą zabrać na ten dzień pod opiekę prosimy o zgłaszanie tego komendantkom obozów. Należy dziecko wypisać z dowodem osobistym.
– na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *